Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

Vláďa Toulavej Loužecký | Vytvořte si vlastní štítek

 nebo zde: e-mail: louzeckyv@gmail.com

a nebo dole v komentářích.

 

 

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood pressure - If you prerequisite know more

(ASweevaceNteen, 28. 7. 2018 14:50)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/medecins-online-acheter-cialis/

Křížová cesta

(Iva K., 25. 3. 2015 11:25)

Zdravím, nikde tu nevidím křížovou cestu z Hostišové u Zlína - jezdím tam a nejsem sama :)
Tady je jeden z odkazů:
http://www.hostisova.cz/index.php?nid=746&lid=cs&oid=3421755

Památník obětem zla/Meditační zahrada - Plzeň

(Pavel Krňák, 14. 11. 2014 8:43)

Doporučuji procházku po velmi netradiční křížové cestě, prezentované pomocí uměleckých soch v meditační zahradě na jihu města Plzně:
http://www.bip.cz/pamatnik/
Vstupné do areálu je 50, resp. 20 Kč a nejlépe je navštívit tento harmonický koutek na jaře, kdy se také konají akce typu "Noc kostelů" či "Den otevřených zahrad", kdy je vstup zdarma.
Kromě těchto jsou zde pořádány i pravidelné bohoslužby a další akce, včetně prohlídky křížové cesty i s výkladem jednotlivých zastavení, jež se vyznačují svou bohatostí ve významech na mnoha úrovních.

Re: Památník obětem zla/Meditační zahrada - Plzeň

(Toulavej, 14. 11. 2014 11:47)

Díky moc

Zápisky Anny Kateřiny Emmerichové

(Radek, 24. 6. 2010 19:46)

Patrně zde si přijdou na své Ti, kteří mají BIBLI za jaksi starou známou věc a která je tak nějak v podvědomí většiny lidí, co se v ní asi píše. Tak tady v knihách najdete něco zvláštního, neočekávaného, nadpřirozeného - něco, co k Vám může mluvit v dnešní době a ne jen přes starozákonní proroky a evangelisty. Zápisky Anny Kateřiny Emmerichové z jejích vidění Ježíše a Marie zaznamenané Brentanem (k nimž Vatikán nevznesl žádné námitky) mohou být porovnávány s dalšími případy, kdy vizionáři zažili „přímé Ježíšovo diktování“, jak je předkládá např. Maria Valtorta. Mám v elektronické podobě její knihy: HOŘKÉ UMUČENÍ PÁNA NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA (Vize křížové cesty jako zjevení) + ŽIVOT A HOŘKÉ UMUČENÍ PÁNA NAŠEHO JEŽÍŠE KRISTA díl II. a III. Od
Maria Valtorta pak knihy: ŽIVOT PÁNA JEŽÍŠE + ŽIVOT PANNY MARIE. Takže, pokud máte zájem, tak mi napište na radek.chloupek(zavináč)seznam.cz a já je Vám pošlu na e-mail. Mějte se fajn.